E rëndë në Tiranë, ndërron jetë një foshnjë në maternitet

Një foshnjë ka ndërruar jetë pak pas mesnate në një maternitet në Tiranë. Sipas njoftimit zyrtar, dyshohet se foshnja ka ndërruar jetë si pasojë e përkeqësimit të shëndetit ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën me veprimet për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 28.07.2021 13:04