Vlorë, aksidentohen 4 makina në Transballkanike (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur para pak minutash  në Transballkanike Vlorë, teksa 4 makinat, Mercedez – Benz,  Golf, BMW dhe Renault janë përplasur me njëra tjetrën.

Raportohet se dretuesit e automjeteve kanë marrë disa dëmtime të lehta.

Policia ka arritur të në vendin e ngjarjes, për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

 

 


Shtuar 17.07.2021 21:29