Elvana Gjata dhe Yll Limani publikojnë hitin e ri (VIDEO)

Elvana Gjata i ka bashkuar forcat me këngëtarin nga Kosova Ylli Limani për të sjellë projektin e radhës pas të fundit i cili rezultoi mjaft i suksesshëm.

“E di & Marre” mban titullin projekti i publikuar nga dyshja simpatike që padyshim do jetë mjaft i pëlqyer nga fansat e tyre.


Shtuar 17.07.2021 21:30