Shpërthen bombula në një banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë.

Fatmirësisht nuk raportohen për persona të lënduar mirëpo vetëm për dëme materiale.

Mësohet se nga rrjedhja e gazit, ka shpërthyer dhe bombula. /albeu.com/

 

 


Shtuar 12.09.2021 11:42