Shokohet Bayern, PSG realizon të 2-tin (VIDEO)

Bayern po shokohet nga PSG teksa francezët kanë shënuar dhe golin e dytë. Markinjo ka realizuar falë një pasimi të gjatë nga Neymar. /albeu.com/


Shtuar 7.04.2021 21:31