Plas sherri në Korçë, plagoset me thikë i riu

Një sherr ka shpërthyer ditën e sotme në Korçë, ku si pasojë një i ri  ka mbetur i plagosur me thikë.

Ai është paraqitur në spital me plagë thikë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 


Shtuar 24.05.2021 12:43