Belgjika thyen Portugalinë dhe siguron kualifikimin në çerekfinale (VIDEO)

Belgjika siguron kualifikimin në cerekfinale ku do të përballet me Italinë.

Ishte supergoli i Thorgan Hazard në fund të pjesës së parë që i siguroi kualifikimin skuadrës së Roberto Martinez.

Në pjesën e dytë Portugalia u mundua të sulmonte por nuk ishte e saktë në finalizim duke e mbyllur 1-0 sfidën. /albeu.com/


Shtuar 27.06.2021 22:54