Aksident në Milot-Lezhë, autobusi me pasagjerë përplaset me trajlerin

Një aksident ka ndodhur sot në superstradën Milot-Lezhë. Një autobus pasagjerësh është përplasur me një trajler.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se janë dërguar në spital për kontroll 3 persona, 2 fëmije dhe një grua.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.

Vijon…


Shtuar 15.09.2021 10:27