E FUNDIT/ Aksident i trefishtë në Elbasan

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji. Siç bën me dije gazetari Aldo Kozarja, në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor.

Si pasojë e përplasjes së fortë ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe kanë nisur hetimin për zbardhjen e plotë të shkaqeve./albeu.com/


Shtuar 8.11.2021 18:47