Dy gola për 2 minuta, Spanja ndëshkon Kosovën (VIDEO)

Kosova e ka nisur keq sfidën ndaj Spanjës. Dardanët pësuan dy gola për 2 minuta.

Vendasit realizuan me Dani Olmos 34′ dhe Ferran Torres 36′. /albeu.com/


Shtuar 31.03.2021 21:26