David Guetta nuk e la gruan e tij pa asnjë arsye pas 22 vitesh martesë (FOTO LAJM)

DJ me famë botërore David Guetta u filmua me të dashurën e tij Jessica Ledon duke e shijuar plazhet e Miamit dhe duke shkëmbyer momente intime.

Jessica dhe francezi i famshëm janë një kënaqësi e vërtetë për fotografët paparacë, të cilët garojnë për t’i fotografuar ata jo vetëm sepse gjithçka po shpërthen me moshën, por edhe për faktin se 28-vjeçarja magjepsëse është tepër e bukur. DJ i famshëm nuk e fsheh sa çmendurisht është i dashuruar me të dashurën  e tij 25 vjeçare, dhe ai vetë duket si një djalë i ri pranë saj, edhe pse tashmë ka hyrë në dekadën e gjashtë të jetës.

Dhe ne besojmë se nuk ishte e vështirë të dashurohesh me bukuroshen Jessica, e cila nga shumë konsiderohet se është njëra ndër femrat më seksi në botë! Vija trupore të harlisura, bark të theksuar, vithe të rrumbullakëta, këto e karakterizojnë trupin e bukuroshes.

Të kujtojmë, para lidhjes me Jessica, Geta ishte në një martesë 22-vjeçare me Kathy Lobb, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Çifti u divorcua në 2014, dhe disa muaj më vonë, publiku zbuloi për të dhe këtë grua tërheqëse Kubane, e cila u spekulua nga shumë njerëz se ishte arsyeja e divorcit, por kjo nuk u konfirmua kurrë.


Shtuar 13.04.2021 18:44