Dasma i kthehet “në ferr”! Shokët hedhin dhëndrin në ajër, i riu thyen shtyllën kurrizore (VIDEO)

Një dasmë në Rumani ka shkuar keq pas kërcimit të dhëndrit me shoqërinë.

Shokët e tij të emocionuar nga martesa kanë nisur ta hedhin dhëndrin në ajër, por jo gjithçka ka shkuar siç duhet.

I riu përfundoi me shtyllë kurrizore të thyer pasi në një moment ra keq dhe u dëmtua rëndë. Ngjarja ndodhi të premten në mbrëmje në sallën Castello në Baile Felix./albeu.com


Shtuar 23.09.2021 17:25