Covid humb terren! Rritet numri i viktimave, bien lehtë infektimet në Shqipëri

Covid vijon të marrë jetë njerëzish në vendin tonë.

Ditën e sotme janë regjistruar 4 viktima dhe 853 raste të reja.

Në spitalin infektiv po marrin shërbimin 103 pacientë dhe në total janë mbi 10 mijë e 900 të infektuar sipas Ministrisë së Shëndetësisë.

Viktimat janw tw moshave nga 65-85 vjeç./albeu.com


Shtuar 2.09.2021 18:25