Champions, Europe dhe Conference League: Të gjitha ndeshjet kualifikuese të cilat luhen sot

Sot do të luhen ndeshjet e kthimit të raundit kualifikues të kompeticioneve të Evropës.

Champions League do të ketë sot 10 sfida interesante, ku më shumë spikat Dinamo Zagreb-Ludogorets dhe PSV-Monaco.

Në kualifikueset e Europa League do të jetë sot Shkupi i Maqedonisë përballë Shamrock Rovers, ku ndeshjen e parë irlandezët e fituan me rezultatin 3-1.

Në Conference League, do të shohim Gzira-Wolfsverger dhe Torshavan-Viborg./h.ll/albeu.com

Të gjitha sfidat e ditës së sotme: