Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në zgjedhje

Kryetari i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve  Ilirjan Celibashi vetëm pak ditë para 25 prillit i ka bërë thirrje të rinjve që të bëhen pjesë e procesit zgjedhor.

Celibashi përmes një postimi në rrjetin social Twitter shkruan se të rinjtë shqiptarë duhet të të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në ?️ e datës #25prill2021.

“Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill 2021.

??????, ????, ??????!”, shkruan Celibashi.

 

 

0


Shtuar 17.04.2021 12:12