Breshëri plumbash drejt një lokali në Lushnjë, një i vdekur dhe 3 të plagosur (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Lushnjës. Në qendër të qytetit janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, ku kanë mbetur 3 të plagosur dhe një i vdekur.

Burime bëjnë me dije për se disa persona të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një automjet tip Golf 5 kanë qëlluar me armë zjarri tip kallashnikov në drejtim të një lokali në pedonalen e qytetit.


Shtuar 23.08.2021 22:36