Sulmohen tre gra në Suedi, autori qëllohet nga policia

Gazeta Expressen ka shkruar se në qytetin suedez të Vasteras tre gra të moshës nga 65 deri në 80 vjeç, u sulmuan me thikë nga një person i panjohur.

Njëra nga gratë dhe sulmuesi janë dërguar në spital me lëndime të rënda.

Policia tha se ka qëlluar autorin e ngjarjes.


Shtuar 19.04.2024 18:13