Benzi del nga rruga dhe përmbyset, arratiset shoferi (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë ku nja makinë tip Benz ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në vendin e njohur si ‘Gurët e Skënderbeut’.

Në vendngjarje kanë shkuar Policia dhe Ambulanca, por nuk e kanë gjetur askund shoferin, i cili ishte arratisur.

Ndërkohë Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com