“Bekim jete”, Klajd Haruni bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur Klaj Haruni është bërë baba për herë të parë.

Vetë Klajdi e ka dhënë lajmin e ëmbël duke ndarë një foto familjare, me duart e së bijës Hea.

“Bekim jete”, shkruan ai.

 

Kujotjmë se nuk ka shumë kohë që kur Klajdi na prezantoi me partneren e tij. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën quhet Orgesa.

Partnerja e zemrës së këngëtarit romantik Klajdi Haruni është krijuesja dhe drejtuesja e markës së veshjeve sportive “COHL’S”.


Shtuar 15.10.2023 14:24