Basha shqetësohet në Kuvend dhe u hakërrehet gardës: Keni ndonjë problem?! (VIDEO)

Kryedemokrati Basha po mban fjalën e tij në Kuvend të Shqipërisë. Por gjatë fjalës së tij, ai është shqetësuar nga gardianët të cilët sipas Bashës po shkaktonin zhurmë.

Menjëherë kreu i Partisë Demokratike kërkoi qetësi në sallë dhe thirri gardianët.

“Ka ndonjë problem me Gardën? A mund të mbajë qetësi në sallë sa të mbaroj unë fjalën?”- tha Basha dhe vijoi të fliste në foltore. /albeu.com/

 

FJALA E PLOTË E BASHËS NË KUVEND:🔽

 

 

 

 


Shtuar 25.10.2021 17:38