Basha: Betejën e nisëm për shqiptarët dhe do ta vazhdojmë për ta

Kreu i PD-së, Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook, ka ndarë fotot nga takimi I sotëm në Fier.

Basha shkuan se betejën e nisën për shqiptarët dhe do ta vazhdojnë për ta.

“Këtë betejë e nisëm për shqiptarët dhe do ta vazhdojmë për ta, për Shqipërinë, për demokracinë!”, shkruan Basha./albeu.com


Shtuar 14.05.2021 12:02