“Babai im i shtrenjtë”, Elvana Gjata emocionon me urimin për ditëlindjen e të atit

Sot është një ditë e veçantë në familjen Gjata. I ati i artistes Elvana Gjata feston ditën e lindjes, e ajo nuk kishte si mos e uronte publikisht.

Disiplina , vullneti yt jane frymezim per mua! Te dua sa nuk tregohet. Gezuar ditelindjen Babi im i shtrenit!”- shkruan ajo krah fotos me të atin.

@itselvanagjataGezuar ditelindjen babi?♬ original sound – Elvana Gjata

Ajo ka një lidhje shumë të ngushtë me prindërit, dhe me motrën e cila është soprano dhe jeton në Gjermani.

Elvana madje ka kënduar edhe “Shumë urime për ty” së bashku me fansat gjatë koncerit të mbrëmshëm të organizuar nga Noizy.

/Albeu.com/


Shtuar 5.08.2023 16:42