Asnjë vdekje dhe tre raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar tre raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje. Po ashtu, ministria e Shëndetësisë ka bërë më dije se janë shëruar 6 pacientë.

Që nga fillimi i pandemisë në Maqedoni të Veriut janë regjistruar 155.676 raste pozitive me koronavirus./albeu.com


Shtuar 28.06.2021 15:17