Asnjë vdekje dhe 5 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 5 raste të reja me Covid-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë së njëjtës periudhë nuk është shënuar asnjë vdekje.

Po ashtu janë regjistruar 14 të shëruar, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.360.

Numri i rasteve aktive 430./albeu.com


Shtuar 1.11.2021 15:11