Asnjë vdekje dhe 5 raste pozitive më COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 5 raste pozitive me Covid-19 dhe asnjë viktimë.

Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.557.

Në total numri i rasteve aktive është 104./albeu.com


Shtuar 21.07.2021 15:10