Asnjë vdekje dhe 16 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë regjistruar 16 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje jete.

Sot janë shëruar 10 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.811.

Në total numri i rasteve aktive është 320./albeu.com


Shtuar 2.12.2021 15:10