Asnjë vdekje dhe 10 persona me COVID-19 sot në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 10 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, nga 2.143 testime.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe janë shëruar 16 pacientë dhe nuk është regjistruar asnjë dumbje jete./albeu.com


Shtuar 6.07.2021 15:01