Antonela në kërcim romantik me Blerimin, Mevlani përlotet?

Mbrëmjen e sotme në “Për’puthen” është transmetuar takimi i Antonelës dhe Blerimit. Në studio Blerimi ka ftuar në kërcim Antonelën, për të cilën nuk munguan komplimentet.

Por u vu re se Antonela po qeshte gjithë kohës, ndërsa Mevlani i kishte sytë e skuqur teksa fliste me Rinianin.

Mevlani: Prit moj vajzë të fillojë muzika.

Antonela: Jo me këngën e Mevlanit.

Mevlani: A dëgjove ca tha? Hajde dhe ti. Lum burri që do të të marrë.

Bora: Mevlan pse i ke sytë e kuq dhe me lot

Mevlani: Po qeshja me Rininain se tha Blerimi po të sheh ty, Antonela mu.

 


Shtuar 24.03.2021 20:00