Ambasadori Soreca: Urojmë që sakrificat gjatë Ramazanit t’ju sjellin shëndet dhe lumturi

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca, përmes një postimi në Twitter  ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit.

“Gëzuar Fiter Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë shqiptarë! Urojmë që sakrificat dhe përkushtimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit të sjellin shëndet dhe lumturi për ju dhe familjet tuaja!” shkruan Soreca./albeu.com


Shtuar 13.05.2021 12:19