Ali Ahmeti shpalli fitoren në Dibër

Kryetari i BDI, Ali Ahmeti ka shpallur fitoren në Dibër.

Në një postim në Facebook shkruan se kjo ishte një fitore e madhe dhe e merituar.

“Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë. Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve. Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë. Tash, t’i rrekemi punës vëllezër e motra.”, ka shkruar Ahmeti./albeu.com


Shtuar 14.11.2021 21:03