Aksident në Korçë, një i lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur sot në afërsi të fshatit Kamenicë, në Korçë. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një person është dëmtuar rëndë.

Sipas të dhënave motori është përplasur me një fugon mallrash dhe i lënduar ka mbetur drejtuesi i motorit.

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave./albeu.com