Aksident në Institut, “Range Rover”përmbyset në mes të rrugës, drejtuesi në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Institut, Tiranë.

Një mjet tip “Range Rover” është përmbysur në mes të rrugë dhe shkak dyshohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Nga informacionet paraprake raportohet se një person është plagosur rëndë. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes./albeu.com