Aksident në Fier, motori del nga rruga, plagosen drejtuesi dhe pasagjeri

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Çermës” ku një motomjet ka dalë nga rruga.

Për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i motorit, R.Q, 43 vjeç dhe pasagjeri B.D, 37 vjeç, të cilët janë transportuar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave  dhe shkakut të aksidentit.


Shtuar 28.02.2024 19:57