Aksident në Fier/ Makina përplas një biçiklist, një i lënduar

Një makinë ka përplasur një biçiklist në aksin rrugor Fier -Qafë Koshovicë.

Drejtuesi i biçikletës ka marrë disa lëndime, ndërsa është dërguar në spitalin e Fierit ku po merr mjekim.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.


Shtuar 21.06.2024 19:42

Tags: ,