Aksident me tre të plagosur në Lezhë, makinat bëhen copash (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur këtë të shtunë në dalje të Lezhës dhe për pasojë kanë mebtur të plagosur tre persona.

Aksidenti ka vendin e quajtur “Ish-frutorja”, ku janë përplasur tre automjete, të cilat janë bërë copash.

Të plagosur janë dërguar në spitalin e Lezhës, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shtuar 17.07.2021 14:44