Aksident masiv në Golem, 4 makina përplasen me njëra tjetrën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit.

Katër makina të llojit Chevrolet, Opel, Audi SQ5 dhe një makinë Ford Focus janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mesohet se nuk ka persona te lenduar nga aksidenti ne fjale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

 


Shtuar 12.05.2021 18:19