Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina (FOTO LAJM)

Gjashtë makina janë përplasur njëra pas tjetrës në autostradën Tiranë- Durrës mëngjesin e sotëm.

Mësohet se në aksident nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale. Si pasojë e aksidentit, është rënduar dhe trafiku në autostradë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


Shtuar 11.05.2021 10:48