4 humbje jete nga COVID-19 në Kosovë, bien ndjeshëm rastet e reja

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 84 persona pozitivë me COVID-19 dhe 4 humbje jete.

Ministrisë së Shëndetësisë, gjatë kësaj periudhe janë shëruar 786 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 151.411.

Numri i rasteve aktive me COVID-19 është 5.371./albeu.com


Shtuar 24.09.2021 15:07