Përjashtimi i Berishës, ambasadorja Kim takim me Lulzim Bashën

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim do të zhvillojë sot një takim me kryetarin e PD-së Lilzim Basha. Takimi do të zhvillohet në selinë blu në orën 16:00.

Ky do të jetë takimi i parë mes ambasadores dhe kryetarit të PD-së pas përjashtimit të Sali Berishës nga grupi parlamentar./albeu.com

 

 


Shtuar 24.09.2021 15:02