2 vdekje dhe 14 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, dy persona kanë vdekur dhe janë regjistruar 14 raste të reja me COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 19 persona janë shëruar ndërkaq janë kryer 1.764 testime./albeu.com

Shtuar 24.06.2021 14:51