1 viktimë dhe 5 raste me COVID-19 sot në Kosovë

1 person ka vdekur dhe 5 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 155 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 104.343.

Në total numri i rasteve aktive është 923./albeu.com

Shtuar 8.06.2021 03:06