Rashica e ka “gjahun” e preferuar Dortmudin, i shënon një gol mjaft të bukur (VIDEO)

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Dortmundit dhe Werder Brmenit, duel ky në kuadër të javes së 29’të në Bundesligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për Werderin e ka shënuar, Milot Rashica në minutën e 14’të të takimit.


Shtuar 18.04.2021 15:53