Ulje historike, avioni me “çunat e Londrës” dhe Ramën zbret në Aeroportin e Kukësit (VIDEO)

Siç ishte premtuar ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama, një avion po ulet sot në Aeroportin e Kukësit.

Mes pasagjerëve ka qenë edhe vetë Rama, ndërsa videoja nga ulja historike është bërë publike në rrjetin social Facebook.

Kujtojmë se Aeroporti i Kukësit quhet zyrtarisht “Zayed-Flatrat e Veriut”.

Shtuar 18.04.2021 03:04