Ofendimet për partnerin me ngjyrë, aktorja shqiptare: Si ai të ishin të gjithë, të bën të ndjehesh grua (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi po shijon ditë të bukura dashurie me partnerin e saj, Keith Groeneveld, në bregdetin shqiptar.

Ajo ka ndarë dhe foto në rrjetet sociale të një mbrëmjeje romantike ku vetë ajo duket mjaft në formë dhe e veshur me stil.

Madje fotot janë shoqëruar dhe me një mesazh: “Çdo herë duke u habitur nga ky njeri i pashëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që trajton një grua si ai. Me të vërtetë një bekim nga Zoti! PS: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti”./albeu.com