Ledri apo Capital T? Ja kë zgjedh Shkurte Gashi (VIDEO)

Këngëtarja Shkurte Gashi ishte e ftuar në emisionin NIN ku foli reth projekteve muzikore.

Në një prej pyetjeve në rubrikën Haje ose Thuaje, ajo zgjodhi reperin e saj të preferuar mes Ledri Vulës dhe Capital T. /albeu.com/

Më poshtë gjeni videon:


Shtuar 19.07.2021 19:41