Personat e këtyre shenjave të horoskopit të bëjnë bllok e s’ka më kthim pas!

Nuk është thjeshtë një hamendësim, janë vëzhgime mbi shenjat zodiakale që të bëjnë menjëherë ‘block’ në rrjetet sociale. Nëse një Virgjëreshë mund të bllokojë dhe të zhbllokojë brenda 24 orëve, kujdes nga Gaforrja sepse nëse ju bënë ‘block’ njëherë, do të jetë për gjithë jetën.

Këto janë shenjat që të bllokojnë lehtësisht në rrjetet sociale.

Demi- Nëse të bën ‘block’, është çështje kokëfortësie.  Një nga karakteristikat kryesore të kësaj shenje është durimi, kështu që nëse arrin t’ju bllokojë, do të thotë që ia keni bërë vërtet borxh.

Gaforrja-Nëse të bllokon në rrjetet sociale…ka marrë fund. Kjo shenjë e bën këtë sepse s’do të ketë fare të bëjë më me ty, as online e as në jetën reale.

Luani-Nëse të bllokon në rrjetet sociale, e bën për të mbrojtur privatësinë e tij. E bën këtë në momentin që nuk i beson dikujt, por mjafton t’i bëni disa elozhe dhe ju zhbllokon përsëri.

Virgjëresha- Nëse ju bllokon në rrjetet sociale, është e përkohshme, ka të bëjë thjesht me pavendosmërinë. Megjithatë, serial killerët mëtë mëdhenj të historisë i përkasin Virgjëreshës, kështu që pasi t’ju ketë bllokuar në rrjetet sociale, hapini sytë mirë kur ecni rrugës.

Këtu bën përjashtim Akrepi:

Akrepi- Nuk të bllokon se vdes për thashetheme. Do gjithmonë të dijë çfarë bëjnë të tjerët për të krijuar më pas rrjetin e thashethemeve.


Shtuar 1.04.2021 14:37