Kini kujdes! Këta 3 burra të Horoskopit që i shqetësojnë shumë partneret

Shenja jonë e Horoskopit ndikon ndjeshëm në formimin e karakterit tonë. Kjo është pikërisht arsyeja pse tre shenjat specifike të seksit mashkull, që përmendim më poshtë, konsiderohen si një nga më të vështirat dhe mund të shqetësojnë shumë gra, duke  provuar durimin e saj.

Por le të shohim kush janë:

GAFORRJA

Gaforrja i mbijeton emocionit. Një burrë gaforre do të mbetet gjithmonë i ngarkuar me emocione. Ai ka aq shumë pasuri emocionale sa nuk di si ta menaxhojë ato. Meqenëse ndikohet shumë nga hëna dhe fazat e ciklit hënor, ka të ngjarë të dalë jashtë kontrollit. Nëse ai është i dashuruar me ju, pavarësisht se çfarë do të ndodhë, ai nuk do të largohet nga ju. Që kjo të jetë e sigurt. Por nëse nuk është i sigurt për ndjenjat e tij, ai do të fillojë të mendojë se ka mundësi të tjera. Duhet të mbani mend se nuk jeni psikologu personal i partnerit tuaj për të zgjidhur çështjet që shfaqen herë pas here.

BRICJAPI

Bricjapi drejtohet nga Saturni. Kjo do të thotë se ai do t’ju mbajë në një situatë për një kohë të gjatë, sepse ai kryesisht përpiqet të vendosë kufizime në jetën e tij. Nëse jeni i dashuruar me një Bricjap, ai do të provojë durimin dhe tolerancën tuaj për të parë se sa do ta duroni. Por nëse e lini të shkojë, ai do të mërzitet. Ai nuk mund ta kuptojë se nuk ka nevojë të shtyhet aq shumë për gjërat që nëse i lë ato do të kenë një fund më të mirë.

DEMI

Mos u mashtroni nga fakti që Demi drejtohet nga Afërdita, perëndesha e dashurisë. Është një shenjë mjaft kokëfortë dhe ndoshta “do të rrëmbejë” çdo ndjenjë që keni për të. Ai nuk di se si t’i kontrollojë emocionet e tij. Ai mund të bëhet romantik, si dhe posesiv dhe xheloz. Kur nuk është në humor të mirë, ai do t’ju bëjë të ndiheni sikur jeni personi më i keq në tokë. Është më lehtë për të të ofendojë sesa të shprehë dashurinë e tij.


Shtuar 24.04.2021 10:56