999 rezultate për

unitedi

E pranon edhe Solskjaer: Van de Beek është i palumtur te Unitedi Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi. Ho
Spekullime se do të largoet nga United, Van de Beek vendos për të ardhmen Mesfushori i Manchester Unitedit, Donny van de Beek është i interesuar të qëndrojë në “Old Trafford” dhe të ‘luftojë’ pë
A është Manchester United në garë për titull? E zbulon Solskjaer Me fitoren e djeshme ndaj Wolves, Manchester Unitedi është vetëm dy pikë prapa Liverpoolit. "Djajtë e Kuq" janë duke
Manchester United mposht në sekondat e fundit Wolves, vetëm 2 pikë nga kreu (VIDEO) Manchester Unitedi në fund të ndeshjes ka mposhtur Wolves duke i arkëtuar pikët e plota në "Old Trafford". "Djajtë e
Milani dëshiron të transferojë përfundimisht yllin e Man.United AC Milani dëshiron ta kompletojë transferimin e mbrojtësit Diogo Dalot nga Manchester Unitedi. Portugezi iu bashkua "
Cavani "ujk" i vjetër, Manchester United fiton ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester Unitedi ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Kupës së Anglisë. "Djajtë e Kuq" mposhten Evertonin
Eriksen drejt United, "Djajtë e kuq" kontaktojnë Interin Manchester Unitedi ka pyetur Interin për shërbimet e mesfushorit Christian Eriksen. Danezi janarin e kaluar iu bashku
Manchester United "shkatërron" Leeds dhe i afrohet kreut (VIDEO) Manchester Unitedi ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6 – 2 kundër Leeds United. Për tre minuta, Scott McTominay
Manchester United rikthen vëmendjen tek Ivan Perisic Manchester Unitedi është duke konsideruar mundësinë që të provojë transferimin e sulmuesit të Interit, Ivan Perisic.
Ç'po kurdiset, Ronaldo te United, Pogba te Juventus? Juventusi thuhet se është i gatshëm të ofrojë sulmuesin Cristiano Ronaldo te Manchester Unitedi në një shkëmbim me mesfu
Paratici e pret me "krahë hapur" Pogban: E duam shumë, është lojtar i shkëlqyeshëm Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici është pyetur nëse është i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedit
Pogba te Juventusi? "Zonja e vjetër" ofron shkëmbimin me Dybala Juventusi është i gatshëm të sakrifikojë sulmuesin Paulo Dybala për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Ag
Raiola i kërkon Man.United të lejojë Pogban të largohet, Juventusi destinacion i mundshëm Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka kërkuar nga Manchester Unitedi ta lejojë mesfushorin të largohet në afatin dimëror
Manchester United i mjafton një penallti i Fernandes ndaj West Bromwich (VIDEO) Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikët e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. "Djajtë e Kuq"
Nuk po gjen formën e duhur, Man.United po përgatit shitjen e Pogba Manchester Unitedi po planifikon të shesë francezin Paul Pogba verën e ardhshme, pasi ai nuk po gjen formën më të mirë.
Probleme në mbrojtje, United tenton super mbrojtësin e Leipzig Skuadra e Manchester Unitedi është duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen edhe në këtë fillim të sezonit. Lindelof
Man United paguan 170 milion euro për Ansu Fatin Manchester Unitedi raportohet është pajtuar të paguajë klauzolën e Ansu Fatiti që i ka caktuar Barcelona. Skuadra kat
Manchester United vendos për të ardhmen e dyshes Sanchez-Smalling Manchester Unitedi ka njoftuar se ua ka zgjatur kontratat e huazimit Alexis Sanchezit në Inter dhe Chris Smallingut në R
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety