999 rezultate për

telefoni

"Lajthit" Rama: Fajin pse ikën rinia e ka telefoni dhe pozicioni gjeografik Numri i të rinjve shqiptarë që po gjejnë rrugëzgjidhje larg territorit shqiptar, tashmë është i frikshëm. Por për kr
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin për publikun.
"Publikojmë telefonatën": Presidenca zbulon detaje nga biseda e Metës dhe Palmerit Lajmi se ditën e djeshme ka patur një bisedë telefonike rreth 30 minuta mes Presidentit Ilir Meta dhe Zv.Ndihmës Sekret
Pse jemi të varur nga telefoni? Përgjigjet shkenca Subjektet më pas kaluan 15 minuta duke qëndruar vetëm me mendimet e tyre. Ekipi i Wilson zbuloi se shumica e njerëzve
Spikerja shqiptare: Politikanët më ngacmojnë, më kërkojnë numrin e telefonit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka
Me kufje në vesh, 40-vjeçari ndërron jetë duke karikuar telefonin në krevat Një burrë ka humbur jetën pasi e zuri korrenti duke karikuar telefonin e tij në krevat. Somchai Singkhorn po shihte f
Me kufje në vesh, 40-vjeçari vdes duke karikuar telefonin në krevat Somchai Singkhorn po shihte futboll në telefon i shtrirë në krevat dhe me kufje në vesh kur e zuri korrenti mbrëmjen e s
Po karikonte telefonin në krevat, 40-vjeçarin e zë korrenti Një burrë ka humbur jetën pasi e zuri korrenti duke karikuar telefonin e tij në krevat. Somchai Singkhorn po shihte f
Gruaja çon telefonin për ta rregulluar, punonjësi ia merr fotot intime (FOTO LAJM) Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka denoncuar një rast skandaloz në një dyqan Apple. Gloria Fuentes dërgoi
I dashuri e infektoi me HIV/AIDS, si arriti gruaja t'i zbulonte mesazhet në telefonin e tij Do të hiqja dorë nga dashuria, por më pas disa njerëz më bindën se isha shumë e re për ta bërë një gjë të tillë. Menjëh
Nëse të ndodh diçka e tillë me celularin, atëherë je prekur nga "sëmundja e kohës moderne" Nomofobia është frika iracionale e të qenit pa telefonin celular ose frika kur nuk je në gjendje ta përdorësh telefonin
Aplikacione të rrezikshme për telefonin tuaj që duhet t’i fshini sa më parë (FOTO LAJM) Bota e smartfonëve sa na e ka lehtësuar jetesën, po aq e ka bërë më të lehtë për “hajdutët” që të vjedhin të dhënat tona
Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ky është çmimi (FOTO LAJM) Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump,
Prindër: Hiqeni urgjent telefonin nga duart! 1. Nesër, fëmijët tuaj mund të kenë probleme me zhvillimin social Mungesa e vëmendjen së prindërve jo vetëm që ndikon
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
"Karikimi i telefonit nuk është problem", brenda shtëpisë 147 priza (FOTO LAJM) Ka dalë në shitje një shtëpi në Middlesex të Anglisë, që ka dhjetëra priza nëpër mure. Në këtë objekt banimi, që po s
Mos e përdorni telefonin para gjumit, dëmtime të mëdha sjell Nëse e keni bërë deri tani mos e bëni më. Ja disa arsye pse kurrë nuk duhet ta përdorni telefonin para gjumit. Pri
Zbërthehet telefoni i Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, zbulohet konflikti mes tyre Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë të
Ja pse është e gabuar ta karikoni telefonin në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.