999 rezultate për

protestuan

Protestuan para kryeministrisë kundër vendimit për maskat, nis hetimi për qytetarët 15 qytetarë janë vendosur nën hetim pasi një ditë më parë protestuan para Kryeministrisë kundër vendimit për përdorimin
Rama thumbon muzikantët që protestuan: Ju uroj një të premte të mbarë Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë pamje nga Llogaraja duke u uruar shqiptarëve një të premte të mbarë. Por Rama nuk ha
Protestuan për mbylljen e clubeve të natës, procedohen 12 persona Policia e Tiranës ka proceduar penalisht 12 shtetas, persona të identifikuar si organizatorë, për veprat penale “Organiz
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Nuk ua dhanë formularin e karantinës në shqip, të karantinuarit protestuan dhe u d ënuan me 3 mijë euro (VIDEO) Ishin në karantinë shtetërore në Strugë dhe kanë protestuar para dhomës së hotelit. Shkak i protestës ishte se dhjetëra
Dolën pa autorizime, gjobiten "të pabindurit" që protestuan kundër masave COVID-19 Ditën e djeshme një grupim i Shoqërisë Civile protestoi në Sheshin Skëndërbej kundër masave të marra në kuadër të Covid-
Kallëzohen penalisht 23 persona që protestuan në Hasanbeg Ministria e Punëve të Brendshme njofton se janë identifikuar 23 persona të cilët të hënën e kaluar protestuan në Hasanbe
Bashkëshorti i Rexhina Debrovës hedh foton e fundit: Flisni tani more të mallkuar! (FOTO LAJM) Bashkëshorti i Rexhina Debrovës ka reaguar sërish pas ekspertizës dhe shpalljes në kërkim të mjekut që asistoi në lindje
Lihen të lirë banorët e Fanit që protestuan kundër ndërtimit të HEC-eve Pas 8 orësh janë lënë të lirë tre banoret e Fanit të cilët u shoqëruan paraditen e sotme pasi nuk lejuan shkarkimin e tu
Serbët protestuan për të 30-ën herë kundër pushtetit të Vuçiçit Protesta "1 nga 5 milionë" në Beograd është mbajtur edhe dje. Kjo protestë është e tridhjeta me radhë, që kur qytetar
Protestuan nudo, Facebook merr vendim për nudistët Të dielën e kaluar, rreth 100 persona në Nju Jork u zhveshën lakuriq para selisë së Facebook. Protesta e tyre, e quajtur
Protestuan kundër Ramës në Fier, merret vendimi për tre të arrestuarit Personat e ndaluar për protestën e opozitës kundër kryeministrit Edi Rama në 9 mars, kanë marrë masën e sigurisë. Gjy
Protestuan kundër Ramës në Fier, shoqërohen 50 persona Policia e Fierit ka bërë me dije se ka shoqëruar rreth 50 perosna të cilët ditën e djeshme dolën në rrugë për të protest
Sonte banorët e Astirit protestuan pa Lulëzim Bashën Për të 23-tën ditë me radhë banorët e Unazës së Re bllokuan rrugën për më shumë se një orë, ndërsa protesta u mbështet s
Mourinho "thumbon" keq tifozët që protestuan (VIDEO) Manchester United i Jose Mourinhos arriti të fitojë ditën e djëshme kundër Burnley me rezultat 0-2. Por ashtu sic is
Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, 4 muaj burg për kuksianët Gjykata e Kukësit ka vendosur të dënojë me nga 4 muaj burg dy të rinjtë që ndodhen në qeli për protestën e zhvilluar për
Disa tifozë nacionalistë përsëri protestuan kundër emrit Protestat kundër marrëveshjes për emrin janë mbajtur edhe mbrëmjen e së hënës para Kuvendit të Maqedonisë, por ato kanë
U lirua Frroku e burgosen kuksianët, ish-ministri jep alarmin Ditën e djeshme Gjykata e Fierit i dha lirinë ish-deputetit socialist Mark Frroku. Ndërkohë që në media bëri bujë ky
Protestuan për taksën e rrugës, shihni 11 kuksianët e burgosur (VIDEO) Ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Shkodrës po mbahet gjyqi ndaj 11 kuksianëve të burgosur. Në sallën e gjyqit të
Gjiknuri si Rama, quan barbarë kuksianët që protestuan në Kalimash Ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri ka përdorur të njëjtën retorikë si shefi i tij në qeveri duke i etiketuar si